تبلیغات
رشت نیوز - ائتلاف دكتراسد پور با دیگر كاندیدا ها تكذیب شد

ایران برای همه ایرانیان از باستان تا كنون/مابا كسی عقد اخوت نبسته ایم- رشت نیوز

ائتلاف دكتراسد پور با دیگر كاندیدا ها تكذیب شد

نویسنده :سردار شمال
تاریخ:دوشنبه 22 تیر 1394-05:17 ب.ظ

دریك هفته اخیر بعضی كاندیدا ها بخصوص دیروز در جلسه  یكی از كاندیداها دوره دهم در جلسه اعلام كرده بود دكتر اسد پور بنفع ایشان كنار می رود...در پی این شایعات در هفته اخیر خبرنگار درد نیوز با دكتر اسد پور جویا شد...
متن تكذیبه دكتر كیوان اسد پور كاندیدای مطرح دوره دهم آستارا


 بنام خدای بخشنده و مهربان
با سلام خدمت همشهریان شهرستان بندر آستارا
 ..نگذارید انقلاب بدست نا اهلان و نامحرمان بیافتد........ما مامور به عمل هستیم نه نتیجه....امام خمینی
 با توكل بر خدا و دعایی خیر مردم مرزنشین و فرهنگی  شهرستان بندر آستارا   و خانواده شهدا و جانبازان  و ایثارگران و فرهیختگان آستارا  وارد عرصه انتخابات  می شویم و الحمدالله  با حمایت مردم فرهنگی  آستارا در مقابل رقبای محترم دیگر بنابر سنجی ها و اعلام همشهریان جلوتر هستیم و این عنایت خدا و 14 معصوم و لطف مردم فرهنگی بندر آستارا می باشد  وبا احترام به دیگر رقبایی انتخاباتی دوره دهم  و تشكر ازایشان بخاطر احساس وظیفه كاندیدا شدن و
در مقابل سوابق مدیریتی علمی و سیاسی  فرهنگی  و اجرایی اینجانب دیگر رقبا انتخاباتی دوره دهم حرفی برای گفتند ندارنند و این لطف خدا و مردم شهید پرور شهرستان آستارا است.. اینجانب بنابر اصرار مردم فهیم و فرهنگی و ولایت مدار و مرزنشین آستارا و لوندویل و حومه  بر حسب  احساس وظیفه به عرضه انتخابات می آیم...شایعه اخیر بعضی رقبایی انتخاباتی ترفند ها و بد اخلاقی ها ی سیاسی است و این نشان دهنده احساس خطر بعضی رقبا ( بخاطر حمایت و لطف مردم نسبت به اینجانب خادم ایشان است) و معلوم است  بعضی رقبایی انتخاباتی سر در گم شده اند..
 به لطف خداوند   و چهارده معصوم  و مردم فرهنگی آستارا و لوندویل و حومه  در انتخابات دوره دهم بعنوان كاندیدا ثبت نام خواهم نمود....
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به گزارش درد نیوز :خلاصه ای از بیوگرافی دكتركیوان اسد پور

دکتر کیوان اسدپور ..رزمنده  و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس و مدیر کل اسبق هلال احمر گیلان در زمان دولت خاتمی  ، 6 سال فرماندار آستارا ، مورد حمایت اصولگرایان و اعتدالیون گیلان و‌استارا  و معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید گیلان .... اصلاح طلب ها و حامیان دولت تدبیر دکتر را سخت رقیب خود می دانند و در صدد صحنه سازی و تهت سازی بوی هستند  تا وی را ترور شخصیت کنند قبلا هم سایت های زنجیره ای فتنه  در سراسر کشور برعلیه وی جو.سازی نمودند و از موقعیت دکتر در سطح کشور می ترسند .. دکتر اسد پور  جزو هفت نفر  هیت مدیره هلال احمر کشور است .... در   وی هماكنون  معاون مدیركل بنیاد شهیدگیلان است وی وابسته به هیچ گروه و جناح نیست در دوران احمدی نژاد و خاتمی و روحانی مسئولیت هم  مهم داشته و دارد و این نشان دهنده این است وی وابسته بهیچ جناح نیست و مستقل است ..اصولگراخط امام  (اعتدالگرا )بنا براین با ورود وی به این عرصه شاهد رقابت جالبی بادیگر نامزدهای انتخاباتی  خواهیم بود....توضیح اینكه : دکتر کیوان اسدپور از حوزهء انتخابیه  مدیركل هلال احمر گیلان در زمان خاتمی  و فرماندارآستارا در زمان احمدی نزاد بوده است در دولت احمدی نژاد که ملاقات های عمومی او با مردم  استارا و لوندویل چهره به چهره هنوز بر سر زبانهای مردم  و کارکنان  فرمانداری  است...نیرو های سیاسی بیشتر او را منتسب به  احمدی نزاد  می دانند اما با طیف جبهه پایداری  هم روابط خوبی ندارد . او  در دوران مسئولیت خود به  بعضی ها  میدانی بی سابقه در عرصه های مدیریتی داد موضوعی که این روزها به دلیل حذف مدیران  شهرستانی  بر سر زبانهاست.... اینکه او در انتخابات حضور پیدا می کند یا نه همواره به عنوان یکی از مباحث جدی  و اصلی در محافل انتخاباتی   آستارا  مطرح است اما نیروی  و مدیر و دكتر جوانی ، قدرت بیان بالا و مدیریت در عرصه فرهنگی و رسانه و مستقل  بودن  از او کاندیدایی احتمالی ساخته است  وبه نظر می رسد  حضور او در انتخابات یا حمایت علنی او از کاندیدایی خاص به دلیل...... بودن  می تواند در نتایج انتخابات آینده تاثیر گذار باشد وی یكی از گزینه های  انتخاباتی در دوره دهم آستارا  است  و شانش زیادی دارد و در صورتیكه انتخابات استانی شود دكتر اسد پور شانس زیادی برای انتخاب شدن دارد چون در سطح گیلان دوستداران زیادی دارد از جمله در رشت و تالشان و استارا .اصولگرخط رهبری .. در هر حال چهره سیاسی و فرهنگی و مذهبی  و ارزشی و مستقل وی كه در سطح كشور و استان زبانزد است از وی بعنوان كاندیدای اصلی  در دوره دهم آستارا ساخته است با اینكه وی بنابر قانون گرایی  به تبلیغات انتخاباتی تا روز تبلیغات نمی پردازد اما حرف اول را می زند این باعث ترس انتخاباتی اصولگرایان و اصلاح طلبها  و تمام جناح ها در گیلان و آستارا شده است  و یكی از علل زبانزد وی كه در انتخابات دوره دهم شده است اكثریت كاندیدا ها چون وی را رقیب اصلی می بینند بر علیه ایشان جبهه گیریی می كنند این هم عمل باعث زبان گیر و معروف شدن وی بعنوان كاندیدا ی اصلی شده است 
 

فرماندار آستارا: تولید امنیت اجتماعی مهم ترین دستاورد سازمان تامین اجتماعی است

تاریخ:دوشنبه 22 تیر 1394-04:40 ب.ظ

فرماندار بندر آستارا گفت: تولید امنیت پایدار اجتماعی در سطوح مختلف مهم ترین دستاورد سازمان تامین اجتماعی است.

سیروس شفقی روز دوشنبه در جمع کارکنان تامین اجتماعی شهرستان آستارا افزود: تامین اجتماعی، یک سازمان کارگزار بیمه اجتماعی است و یکی از ابزارهای مهم رفاهی و اجتماعی جوامع امروزی محسوب می شود.

وی آمار 40 میلیون نفری عضو سازمان تامین اجتماعی در کشور را بسیار مهم و قابل توجه برشمرد و اظهار کرد: با استقرار دولت تدبیر و امید و تحول در نظام سلامت، شاهد پیشرفت های قابل توجهی هستیم که در حوزه تامین اجتماعی متناسب با نرخ تورم افزایش مستمری بگیران را داشتیم.

شفقی تولید امنیت اجتماعی را مهمترین دستاورد این سازمان دانست و گفت: نباید به این اندازه فعالیت بسنده کرد ، چرا که هر اندازه در این زمینه با برنامه تر عمل کنیم؛ زمینه افزایش ضریب این امنیت را در پی خواهد داشت.

رییس تامین اجتماعی بندر آستارا نیز در ادامه این نشست سال تاسیس شعبه بندر آستارا را 1359 ذکر کرد و گفت: این شعبه در بخش هایی نظیر بیمه شدگان ، مستمری بگیریان و کارفرمایان فعالیت می کند.

میر قوام موسوی با اشاره به اینکه در حال حاضر 13 هزار و 70 نفر بیمه شده اصلی با 23 هزار و 860 نفر افراد تبعی در آستارا تحت پوشش تامین اجتماعی هستند ، افزود: از کل جمعیت شهرستان آستارا دو هزار و 326 نفر مستمری بگیر شامل بازنشسته ، بازماندگان و از کار افتادگان می باشند.

وی اضافه کرد: از این میزان یک هزار و 245 نفر مستمری بگیر بازنشسته ، 872 نفر مستمری بگیر بازمانده و 209 نفر مستمری بگیر از کار افتاده هستند.

19 تا 25 تیرماه هفته تامین اجتماعی نامگذاری شده است.
اجرای طرح هادی در هفت روستای آستارا

تاریخ:دوشنبه 22 تیر 1394-04:39 ب.ظ

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آستارا از اجرای طرح هادی در هفت روستای بخش مرکزی و لوندویل این شهرستان خبر داد.

هومان بصیر روز دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه های طرح هادی در روستاهای آستارا به خبرنگار  گفت: پروژه های مربوط به طرح های هادی روستایی در شهرستان آستارا 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی زیرسازی و آسفالت جاده منتهی به پارک جنگلی روستای مرزی باغچه سرا ، زیر سازی ، آسفالت و پیاده رو سازی در روستای بیجاربین ، پیاده رو سازی و اجرای جدول کانیوو در روستای عباس آباد ، جدولکاری حاشیه جاده ، زیرسازی و آسفالت در روستای ویرمونی ، سنگ فرش معابر روستای محروم باش محله ، پیاده روسازی و اجرای جدول کانیوو در روستاهای چلوند و قره سو را از جمله پروژه های انجام شده در روستاهای شهرستان آستارا عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه پروژه های مربوط به طرح هادی با تخصیص اعتباری بالغ بر 17 میلیارد ریال در حال انجام است، افزود: اختصاص این میزان اعتبار به صورت هم زمان در تاریخ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آستارا بی سابقه بوده است.

بصیر با تقدیر از همکاری نماینده و فرماندار آستارا در توجه به مناطق روستایی شهرستان آستارا ، گفت: عمده اعتبارات تخصیص یافته از محل تبصره 22 (ماده 180 قانون بودجه کل کشور) و اعتبارات تملک دارایی بوده است.

وی عمران و آبادانی روستاها را از جمله رهاوردهای بزرگ دولت تدبیر و امید خواند و اظهار کرد: هدف از اجرای طرح هادی، ایجاد بستری ایجاد بستری مناسب برای رشد و توسعه روستا ، تامین توزیع عادلانه امکانات و ارائه تسهیلات در راستای بهبود وضعیت مسکن است.

وی اولویت نخست برای تهیه طرح هادی را روستاهای بالای 20 خانوار ذکر کرد و ادامه داد: 49 روستای آستارا بالای 20 خانوار است که از این تعداد 30 روستای این شهرستان دارای طرح هادی می باشد.

بصیر بازسازی مناطق فرسوده و ایجاد زمینه مناسب برای جذب گردشگر را از جمله اهداف طرح هادی خواند و بیان کرد: تا پایان برنامه پنجم توسعه تمامی تعهدات در خصوص تهیه طرح های هادی روستاهای بالای 20 خانوار توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آستارا محقق می شود.
برگزاری مراسم افطاری طرح مودت در شهرستان آستارا +تصاویر

تاریخ:دوشنبه 22 تیر 1394-04:39 ب.ظ

شب گذشته (۲۱ تیر) طرح مودت سپاه ناحیه آستارا با حضور ۲۵۰ نفر از فرماندهان حوزه ها و پایگاه های بسیج مساجد و محلات و خانواده های محترمشان در راستای قدردانی از زحمات فرماندهان و ایجاد انس و مودت در بین آنان در مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان آستارا برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا در این مراسم ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور مدعوین به تشریح این طرح و دستورالعملهای آن پرداخته و توضیحات کامل و جامعی را بیان کردند.

محمد علی علی زاده به طرح «احسان» به‌نام ۱۶۰ شهید اشاره کرد و افزود: به احترام جایگاه رفیع ۱۶۰ شهید گلگون کفن شهرستان طرحی به مناسبت شبهای قدر با نام و یاد آنان انجام گرفت و در شب‌های پرفضیلت قدر تعداد ۱۶۰ بسته غذای گرم توسط تیم طرح احسان به منازل خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره ) تحویل داده شد.

در ادامه ، استاد حوزه علمیه قم حجت الاسلام حسن علی خزائلی با اشاره به مسئله عفاف و حجاب بیان کرد: عفاف و حجاب جزء واجبات دین است و مردم می بایست با دادن تذکرات به یکدیگر مراقب تهاجمات فرهنگی باشند.

وی ادامه داد: هر برگ زرین و هر عظمتی که مردم کشورمان در تاریخ اسلام می بینند به خاطر خون پاک شهیدان است.

پس از پایان جلسه و برپایی نماز جماعت و برگزاری مسابقه قرآنی و اهداء جوایز ، از فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات به همراه خانواده محترمشان در یکی از هتل های این شهرستان در مراسم افطاری طرح مودت بمناسبت ماه مبارک رمضان پذیرایی به عمل آمد.
کشف 200 لیتر محصول لبنی غیر بهداشتی و سیگار قاچاق در آستارا

تاریخ:دوشنبه 22 تیر 1394-04:38 ب.ظ

فرمانده انتظامی آستارا از کشف 200 لیتر محصول لبنی غیر بهداشتی و بیش از 73 هزار نخ سیگار قاچاق در ایستگاه بازرسی قلعه این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رحیم مهدی زاده  گفت : ماموران ایستگاه بازرسی قلعه آستارا حین کنترل محور مواصلاتی آستارا به اردبیل به یک دستگاه پراید مشکوک شده و این خودرو را متوقف کردند.

وی افزود : ماموران انتظامی در بازرسی از این خودرو 200 لیتر دوغ را که به صورت غیر بهداشتی حمل می شد کشف و راننده 51 ساله خودرو را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه فرد مورد نظر به مرجع قضایی معرفی شد ، اضافه کرد : محصول لبنی کشف شده نیز تحویل شبکه بهداشت و درمان آستارا شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آستارا در ادامه از کشف 73 هزار و 740 نخ سیگار قاچاق حین کنترل این محور مواصلاتی خبر داد و بیان کرد : ماموران در راستای اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق حین کنترل به دو دستگاه خودرو مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

وی ادامه داد : ماموران در بازرسی از داخل صندوق عقب خودروها میزان 73 هزار و 740 نخ سیگار قاچاق را کشف کردند.

بگفته مهدی زاده متهمان این پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
اعتراضات گسترده مردم آستارا و لوندویل نسبت به حذف (رنگ كاری )تابلو بخش مر كزی توسط مسئولان استان اردبیل
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
http://www.siv-marsens.ch/node/330
شنبه 31 فروردین 1398 09:04 ق.ظ
エルメス スーパーコピーバーキン35 HERMESエルメスコピーを大特集!エルメススーパーコピーバッグ,財布,靴,バーキンコピー25、バーキンコピー30、バーキンコピー35
http://midirectorioempresarial.es/tag/internet/
شنبه 31 فروردین 1398 09:04 ق.ظ
スーパーコピー ,スーパーコピー財布バッグ,時計,シャネル弊社に御越し頂き、誠にありがとうございます。弊社は創立以来、スーパーコピー時計激安
http://www.smolensk-filarmonia.ru/poster
شنبه 31 فروردین 1398 09:03 ق.ظ
日本一流スーパーコピー,ブランドコピー,スーパーコピーブランド,ブランド激安,ブランドコピー代引き専門店
Can you get taller with yoga?
جمعه 17 شهریور 1396 08:01 ب.ظ
I like the valuable info you provide in your articles. I'll
bookmark your weblog and check again here regularly.
I am quite sure I'll learn many new stuff right here!
Best of luck for the next!
How long does it take to recover from Achilles injury?
دوشنبه 13 شهریور 1396 12:58 ق.ظ
We are a group of volunteers and starting a new scheme in our community.
Your web site provided us with valuable info to work on. You have done
a formidable job and our entire community will be thankful to
you.
سیستم وبلاگدهی حرفه ای لاین بلاگ
سه شنبه 23 تیر 1394 05:52 ب.ظ
سیستم وبلاگدهی لاین بلاگ شروع به کار کرد!!!!

............................ ||| ........................

همین حالا وبلاگ جدید خود را در لاین بلاگ بسازید!!!!!

جز اولین کسانی باشید که در لاین بلاگ ثبت نام می کنید!!!!

این سیستم مجهز به موتور افزایش بازدید است که آمار وبلاگ شما را به صورت رایگان افزایش می دهد.

در ضمن با ساخت وبلاگ در سیستم لاین بلاگ در قرعه کشی ماهانه یک دستگاه تبلت نیز شرکت کنید

امکانات جدیدی که فقط در لاین بلاگ خواهید دید

آدرس:
www.lineblog.ir
سیستم وبلاگدهی رایگان و حرفه ای


هم اکنون وبلاگ خود را راه اندازی کنید!!!

............................ ||| ........................
تبادل بازدید
دوشنبه 22 تیر 1394 11:16 ب.ظ

وبلاگ خود را به دیگران معرفی کنید

http://linkz.ir

نمک نمکدون
دوشنبه 22 تیر 1394 05:36 ب.ظ

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

سلام
پیش من هم بیاین خوشحال میشم
نمک نمکدون
دوشنبه 22 تیر 1394 05:35 ب.ظ

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

سلام
پیش من هم بیاین خوشحال میشم
نمک نمکدون
دوشنبه 22 تیر 1394 05:33 ب.ظ

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

سلام
پیش من هم بیاین خوشحال میشم
گلناز
دوشنبه 22 تیر 1394 05:30 ب.ظ
سلام گلم
وبلاگ خیلی خوبی داری، مطالبت عالین.
اگه دوست داشتی بیا تبادل لینک کنیم
فقط بیا و خودتو لینک کن ^_^
موفق باشی
نیلوفر
دوشنبه 22 تیر 1394 05:29 ب.ظ
شادترین مردم لزومأ بهترین چیزها را ندارند بلكه از هر چه سر راهشان قرار مىگیرد بهترین استفاده را مىكنند
مانیار
دوشنبه 22 تیر 1394 05:25 ب.ظ
وب خوشگل و نازی داری حیفه که بازدیدش اینقدر کم باشه برای افزایش بازدید راهکارهای جدیدی دارم پس به وبلاگ من سر بزن مطمئن باش پشیمون نمی شی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo